himalium

kristal yatak terapisi

kristal yatak terapisi hakkında her şey

kristal yatak terapisi nedir?​
Kristal yatak terapisinin faydaları nelerdir?
Kristal yatak terapisi nasıl yapılır ve ne kadar sürer?
Kristal yatak terapisi ile enerjinizi ve sağlığınızı nasıl iyileştirebilirsiniz?

misafirlerimizin kullanım videolarını ve yorumlarını buradan izleyebilirsiniz

kristal yatak terapisi nedir?

Kristal yatak terapisi, kuvars kristallerinin ışık, ses ve frekans ile birlikte kullanılarak çakraları temizlemeye, enerji alanını dengelemeye ve şifa sağlamaya yönelik bir yöntemdir.


Kristal yatak terapisinde kullanılan kuvars kristalleri, doğada bulunan en saf ve en güçlü enerji taşıdır. Kuvars kristalleri, milyonlarca yıldır var olan ve tüm kadim uygarlıkların bilgisini dna’larında saklayan birer varlıktır. Kuvars kristalleri, diğer boyutlarla dünyamız arasında küçük enerji portalları açabilecek potansiyele sahiptir.


Kristal yatak terapisinde, yedi adet özel kesim kuvars kristali, vücudumuzdaki yedi ana enerji merkezi olan çakraların üzerine gelecek şekilde ayarlanır. Bu kristaller, çakraların kendi renklerinde ışık yayarlar ve belli bir ritimle dönerler. Bu sayede çakraların temizlenmesi, dengelenmesi ve uyumlanması sağlanır.

Kristal yatak terapisinin faydaları nelerdir?

Kristal yatak terapisi, vücudumuzdaki negatif enerjiyi emer, depolar, boşaltır, düzenler ve tıkanıklıkları açar. Bu sayede fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal boyutta iyileşmeler sağlar.


Kristal yatak terapisi, bağışıklık sistemini uyararak bedeni dengeler, kendi kendini iyileştirme mekanizmasını harekete geçirir. Birçok hastalığın önlenmesine veya tedavisine destek olur.


Kristal yatak terapisi, zihinsel düzeyde konsantrasyona yardımcı olur, bakış açısının genişlemesini sağlar. Hayatımızı istediğimiz gibi yaşamamıza engel olan blokajları şifalandırır.


Kristal yatak terapisi, ruhsal düzeyde ise enerjiyi olabilecek en üst düzeye çıkartır. Farkındalığı artırır, psişik yetenekleri geliştirir. Spiritüel ameliyat diyebileceğimiz bu terapi ile travmalar çözülebilir ve iyileşebilir.


Kristal yatak terapisi, aynı zamanda yaşlanma karşıtı olarak kullanılır. Daha dinç, aktif ve genç hissetmeye başlarız. Mutluluk hormonunun salgısı artar, stres azalır ve daha mutlu bireyler olmaya başlarız.

Kristal yatak terapisine kimler katılabilir?

Kristal yatak terapisine 5 yaşından itibaren herkes katılabilir. Bu terapi, ruhsal, zihinsel, bedensel ve duygusal iyileşmeye yardımcı olur ve yaşlanma karşıtı olarak kullanılır. Ancak bazı durumlarda kristal yatak terapisine katılmak sakıncalı olabilir. Bunlar şunlardır:

Kalp pili olan kişiler: Kristal yatak terapisinde kullanılan ışık, ses ve frekans, kalp pilinin çalışmasını etkileyebilir ve sağlık sorunlarına yol açabilir.

Epilepsi hastaları: Kristal yatak terapisinde kullanılan ışık, ses ve frekans, epilepsi nöbetlerini tetikleyebilir ve sağlık sorunlarına yol açabilir.

Kristal yatak terapisine katılmak isteyen kişilerin rahat, vücudu sıkmayan kıyafetlerle gelmeleri önerilir. Ayrıca terapiye hazırlık yapmak için gerekli olan adımları da uygulamaları tavsiye edilir. Bunlar şunlardır:

Terapi öncesinde bol su içmek;

Terapi öncesinde hafif bir şeyler yemek;

Terapi öncesinde alkol veya sigara kullanmamak;

Terapi öncesinde niyet belirlemek.

Kristal yatak terapisi kaç seans alınmalı?

Seans sayısı: Bütünsel şifa için en az 4-5 seans alınmalıdır. Rahatsızlık geçene kadar da düzenli seans alınması önerilir. Herkesin iyileşme süresi farklı olduğu için maksimum seans sayısı vermek doğru değildir.

Seans süresi: Bir seans 30 dakika sürmektedir. İlk seanstan sonra, bir günde 2 veya 3 seans beraber alınabilir (Maksimum 60 dakika).

Kristal yatak terapisi de, diğer tüm şifa teknikleri gibi alternatif tedavi değil, tamamlayıcı, destek tedavi olarak kullanılabilir. Tıbbi tedavilerinize devam ederken kristal yatak terapisinden de yararlanabilirsiniz.

ücretlendirme

30 dakikalık bir seans ücreti: ₺‎ 400;

her 5 seans sonrasına 1 seans bizden!